Mieszkanie Bytów, Zwycięstwa

Dodane: Poniedziałek, 04 Maj, 2026  14:18
485 000 zł
8083 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:60 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Blok
  • Tech. budowy:Wielka Płyta
  • Piętro :4 piętro
  • Liczba pięter:4 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1990
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,5 m², położonego przy ul. Zwycięstwa w Bytowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego budynku, w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum miasta. To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących nieruchomości pod inwestycję i wynajem.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Lokalizacja: Bytów, ul. Zwycięstwa
Powierzchnia: 60,5 m²
Piętro: 4 / 5
3 niezależne pokoje
Balkon
Piwnica: 6,3 m²

UKŁAD MIESZKANIA

3 niezależne pokoje
oddzielna kuchnia
łazienka
przestronny przedpokój
balkon
Dodatkowym atutem jest duża piwnica o powierzchni 6,3 m²

ATUTY NIERUCHOMOŚCI

jasne, dobrze doświetlone wnętrza
funkcjonalny układ pomieszczeń
mieszkanie zadbane i gotowe do zamieszkania
duże okna zapewniające komfort codziennego użytkowania
możliwość pozostawienia mebli - do uzgodnienia z kupującym
idealne dla rodziny lub pod wynajem
Meble widoczne na zdjęciach mogą pozostać w mieszkaniu, zgodnie z ustaleniami z przyszłym właścicielem.

LOKALIZACJA

sklepy
szkoła
przystanki komunikacji miejskiej
punkty usługowe

Do centrum Bytowa około 10-15 minut spacerem, co zapewnia wygodę codziennego życia.

-----------------

TYLKO Z NAMI KAŻDA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY.